16. juuni 2017

Selver muudab parklaid peresõbralikumaks ja mugavamaks

Pirita Selveri pere parkimiskoht
Autor: Руководитель электронного сервиса Selver Гуннар Оболенски

Selver alustas parklate uuenduse projektiga. Uued, 2,7 meetrised ehk 20 cm laiemad parkimiskohad on nüüd Pirita, Pelgulinna ja Tähesaju Selveris. Samuti loodi Pirita Selveri sissepääsude lähedusse erimärgistusega spetsiaalselt peredele mõeldud parkimiskohad, mis on senistest 30 cm laiemad.

„Analüüsime kõigi Selverite juures olevaid parklaid ning uuendame ja laiendame neid vastavalt iga poe juures olevatele võimalustele. Teeme parkimise veelgi mugavamaks kohtades, kus see on võimalik," ütles Selveri juhatuse liige Kristi Lomp. Ta ütles, et nad peavad arvestama sellega, et laiemad parkimiskohad vähendavad kokkuvõttes parkimiskohti ning kõigi poodide juures me nõnda mugavust juurde ei loo, sest ka parkimiskohtade olemasolu on tähtis. "Teeme seda tööd korraga nii pea kui ka südamega, et leida mõistlikud ja kliendisõbralikud lahendused. Muidugi arvestame, et poodide ümber peab säilima haljastus, sest rohealade arvelt me parklaid laiendama ei hakka,“ kommenteeris muudatusi Lomp.

Iga parkla uuendusprojekt on unikaalne ning vajab eelnevalt hoolikat läbimõtlemist, projekteerimist ning ka investeeringut.

"Peredele mõeldud parkimiskohad on rajatud kaupluse sissepääsu lähedale ning on mõeldud neile, kellel on vaja lapsi turvaliseks autosse istumiseks või sealt väljumiseks abistada. Ennekõike võiks need parkimiskohad olla turvahälliga või turvatooli kasutavate lastega klientidele," selgitas Lomp.

Jaga lugu
Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Merilin MerilaKaubandus.ee toimetaja Tel: 5 105 933
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700