Autor: Kaubandus.ee • 8. august 2017
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

Kes on Kaubandustegu 2017 auhinna vääriline?

Kaubandustegu 2016 võitja Rahva Raamat
Foto: Raul Mee
Eesti Kaupmeeste Liit annab juba neljandat korda välja Aasta Kaubandustegu auhinna. Kes on 2017 aastal auhinna selle vääriline? Avalda arvamust 15. septembriks 2017.

Konkursi eesmärgiks on leida kaubanduse edulugusid, millest oleks kolleegidel õppida ning tutvustada ja tunnustada edukaid kaubandusettevõtjaid.

AVALDA ARVAMUST SIIN!

 

Aasta Kaubandustegu on tegu, mis paistis teile silma 2017. aastal ja vastab ühele või mitmele alljärgnevatest kriteeriumitest, olles:

toonud kasu klientidele;toonud kaasa ettevõtte või valdkonna erakordse majandusliku edu;aidanud kaasa Eesti kaubanduse üldisele arengule ja maine kujundamisele;aidanud tõsta Eesti kaubanduse rahvusvahelist konkurentsivõimet;kontseptuaalselt silmapaistev (terviklahendus, uus arendus vms);kaasa toonud positiivseid muudatusi ühiskonnas ja/ või ettevõttes;taganud head suhted kaubandusettevõtja ja klientide, partnerite, tarnijate vahel;paistnud silma innovaatilisusega, on loonud mõne tulevikku suunatud tehnoloogilise uuenduse;paistnud silma töötajatest hoolimise ja töötingimuste parendamisega.

Kindlasti peab Aasta Kaubandustegu olema kooskõlas ausa ja eetilise kaubanduse põhimõtetega.

Oma kandidaadi nimetamisel tooge palun välja ka kriteeriumid, mille alusel teie hinnangul tegu auhinda väärib.

Aasta Kaubandustegu võitja avaldatakse Kaubanduse Aastakongressil 11.10.2017 Tallinna Lauluväljakul.

Aasta Kaubandustegu 2016 auhinnaga pärjati Rahva Raamatu Viru Keskuse kauplusekontseptsiooni.

Aasta Kaubandustegu 2015 auhinna pälvis uuenenud Apotheka apteegid. 

Aasta Kaubandustegu 2014 võitis Statoil Fuel & Retail Eesti AS klienditeenindaja töö tähtsustamise kommunikatsiooni eest meedias.

Liitu Kaubanduse uudiskirjaga!
Heli KünnapasKaubandus.ee toimetajaTel:
Maarit EermeKaubandus.ee juhtTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700