Äripäeva Jaekaubanduse TOPi 2016 võitja Eesti suurim valuutavahetusettevõte ja investeerimiskulla müüja Tavid AS ning Hulgikaubanduse TOPi kütuse, maakide, metallide ja tööstusmetallidega vahendamisega tegelev Tradewise OÜ.

- Jaekaubanduse TOPi esikolmik: vasakult KPG Kaubanduse juhatuse liige Ursel Kaarna, Kia Auto nõukogu liige Raul Puusepp ja Tavidi nõukogu esimees Alar Tamming
- Foto: Raul Mee
Äripäeva peatoimetaja Meelis Mandel küsis Äripäeva jaekaubanduse TOPi võitjalt Tavidi nõukogu esimehelt Alar Tammingult auhinda üle andes, et kui palju maksab aasta pärast gramm kulda, kui ta hetkel maksab 40 eurot.
„Ma ei oska sellele hetkel vastata. Kuld on see, mis teie raha säilitab, mitte ei tee teid rikkaks,“ ütles Tamming. Ta lisas, et mina raha teenida ei taha, tahan, et raha teeniks mind.

- Tavidi nõukogu esimees Alar Tamming
- Foto: Raul Mee
Äripäeva jaekaubanduse TOP 2016
Tavid ASKia Auto ASKPG Kaubanduse OÜCircle K Eesti OÜNittis OÜ
Tutvu kogu jaekaubanduse TOPi nimekirjaga
SIIN.
Äripäeva hulgikaubanduse TOP 2016
Tradewise OÜKesko Senukai Estonia ASExmet OÜD&A Mobile OÜSandman Grupi AS
Tutvu kogu hulgikaubanduse TOPi nimekirjaga
SIIN.Kaubanduse TOP erileht ilmub Äripäeva lehe vahel 12. oktoober.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!