Autor: Kaubandus.ee • 29. mai 2018

SEB ja EveryPay alustasid koostööd

SEB ja EveryPay sõlmisid koostööleppe, et pakkuda panga äriklientidele uut taset interneti kaardimaksete vastuvõtmisel.
Foto: EveryPay

Pangakaardid on liikumas mobiilseks ning kaardimaksed pigem nähtamatuks - seda nii füüsilistes ostukohtades kui e-keskkondades. EveryPay lahenduse kaudu saab ettevõte ligipääsu pidevalt arenevale platvormile, mis laiendab potentsiaalsete klientide hulka ning muudab maksete vastuvõtmise ja haldamise sujuvaks ning efektiivseks.

Maksmine on tulevikus kliendi jaoks sisuliselt nähtamatu

“EveryPay pakub ettevõtetele lahendusi kaardimaksete vastuvõtmiseks internetis ja mobiilirakendustes,” kirjeldab teenust EveryPay tegevjuht Lauri Teder. “Meil on hea meel alustada koostööd SEB pangaga, mis võimaldab meil areneda veelgi ambitsioonikamalt. EveryPay platvorm pole pelgalt kaardimaksete vastuvõtmise lahendus e-poodidele, vaid sobib erinevatele ärimudelitele nagu kuutasupõhised teenused, mugavad ühekordsed või isegi nähtamatud maksed. Automaatsed makseprotsessid rahavoogude tõhusamaks juhtimiseks on teenus, millega ettevõtteid aidata saame. Klassikalise e-kaubanduse jaoks on EveryPay lahendus lihtsasti integreeritav näiteks peamiste e-poe platvormidega. Loome pidevalt lisavõimalusi, mis toob nii ettevõttele kui kaardiomanikele rohkem mugavust ja kiirust,“ lisab ta.

„Hea meel on teha koostööd Eesti ettevõttega, kelle abil saame oma äriklientidele pakkuda kaasaegset lahendust nende klientide teenindamiseks üle maailma. Maksete maailma globaalseid trende jälgides ongi peamised märksõnad korduvmaksed, regulaarsete teenuste eest tasumine automaatselt ning teenusesse sisse ehitatud n-ö nähtamatud maksed. Sellised makselahendused on võimalikud tänu kaardimakse infrastruktuurile. EveryPay'l on oma edulugu juba olemas ning meil on hea meel nendega koostööd alustada," ütleb SEB ettevõtete panganduse juht Artjom Sokolov.

Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700