Autor: Kaubandus.ee • 4. september 2018

Expert sulgeb väikelinnade kauplused ning avab kaupluse Tartus

Expert tehnikakauplus sulgeb hiljemalt oktoobri lõpus kauplused Võrus ja Jõgeval ning avab uue, laia valikuga kodutehnika poe Tartus Eedeni keskuses.

Expert kauplus
Autor: Meeli Küttim

Experti turundusjuht Joonas Kulli selgitas, et Tartu on nii Võru kui ka Jõgeva inimestele sageli nii töö- kui ka ostulinnaks, mistõttu koondatakse Experti senised poed just kokku Võru ja Jõgeva vahele ehk Tartu uuenevasse Eedeni keskusesse – praeguseni pole Expertil Tartus ühtegi kauplust.

“Kui Võru ja Jõgeva kauplused sulgetakse oktoobri lõpus, siis Tartu Eedeni keskuse Experti pood avab külastajatele uksed novembris, mil uuenev Eedeni keskus saab valmis,” sõnas Kulli.

Ta rõhutas, et Võru ja Jõgeva tarbijaid ootavad kindlasti ees lõpumüügid ning edaspidi on neile jätkuvalt avatud ka mugav e-pood, kust tellimusi esitada.

Expert on teinud ka Võru ja Jõgeva töötajatele ettepaneku asuda tööle Tartusse. “Võimaldame soovijatel meie kaupluses tööd jätkata – kuna paljudel juhtudel on töötajate pereliikmed nagunii igapäevased Tartus koolis või tööl käijad, siis tõenäoliselt sobib töökoha muudatus ka nii mõnelegi seni koduslinnas töötanud inimesele,” selgitas Kulli.

Eedeni keskuse Expert tehnikakauplus hakkab asuma kaubanduskeskuse 1. korrusel 600 ruutmeetri suurusel pinnal.

Jaga lugu
Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700