Autor: Harro Puusild • 8. jaanuar 2019

Salvest: kiirus on meie jaoks aina olulisem

Kauba kättesaamise kiirus muutub aina olulisemaks, ütles toidutööstuse Salvest logistika- ja ostujuht Kristo Raud Äripäeva teemaveebile tööstusuudised.ee.
Kristo Raud
Foto: Salvest

Märtsis Pärnu Tarneahelakonverentsil "Hoogne teekond" esinev Kristo Raud ütleb, et kauba kättesaamise kiirus on ettevõtte jaoks muutunud aina olulisemaks

"Suure muutuse on läbi teinud ka meie ostuosakond. Tarnete paindlikkus ja kiirus peavad olema kiiremad kui varem ning muutustele tuleb reageerida aina kiiremini," märgib Raud ja lisab, et ka Salvesti töötajatele seab kiirenev maailm aina suuremaid väljakutseid.

Tema sõnul on Salvest just tänu kiiresti muutuvale maailmale viimase viie aastaga teinud läbi väga suure muutuse. "Oleme lähtuvalt sellele uuendanud oma strateegiat, toonud turule uusi tooteid ja suurendanud kordades oma eksportmüüki. Kõik eelnev on toonud meie tarneahelasse täiesti uued tuuled," sõnas Raud. Ta lisas, et nad on pidanud kohendama oma tänaseid ja rentima täiesti uusi ladusid.

Loe täispikka intervjuud Kristo Rauaga tööstusuudised.ee.

Pärnu Tarneahelakonverents 2019: Hoogne teekond

Aeg ja koht: 21.-22. märts 2019, Pärnu Kontserdimaja

Salvesti logistika- ja ostujuht Kristo Raud räägib konverentsil lähemalt sellest, kuidas on ettevõttel on õnnestunud uuenenud maailm enda kasuks tööle panna.

Liitu Kaubanduse uudiskirjaga!
Heli KünnapasKaubandus.ee toimetajaTel:
Maarit EermeKaubandus.ee juhtTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700