1. märts 2019

Tartus loodud kassa- ja makselahendused, mis katavad kõik teie ettevõtte vajadused

Astro Baltics on üks vanimaid majandustarkvara pakkujaid Eestis, tegutsedes turul juba alates 1998. aastast. Ettevõtte portfellist leiab laialdaselt tarkvaralahendusi, sh nutikad ja unikaalsed makse- ning majandustarkvara (ERP) lahendused ja pilvepõhised tulevikku kujundavad Cloudicsi tarkvaralahendused.

Astro Balticsi tarkvara on iga päevaselt kasutuses Eesti apteekides, kütusetanklates, tööstusettevõtetes, jaemüügikettides, majutusasutustest, kaubanduskeskustest ja igal pool mujal.

NOOMi kassasüsteemid

Tartus tegutsev ettevõte on arendanud kassasüsteemide terviklahendusi rohkem kui 20 aastat ja varustab kassasüsteemidega enamikku Eesti kütusetanklaid ja apteeke. Lisaks kasutavad Astro Balticsi pakutavaid kassalahendusi paljud teised jaemüügiga tegelevad ettevõtted.

Ettevõte pakub kvaliteetseid kassakomplekte, kus on olemas kõik vajalik riist- ja tarkvara, et kohe ja kiirelt müüma hakata.

Moodulitest koosneva NOOMi majandustarkvara jaemüügilahendus on spetsiaalselt kaubandusettevõtetele arendatud moodul, millega kaupmees saab juhtida kogu oma kaubandust.

Jaemüügimoodul võimaldab teha kassamüüki, hallata vahetusi ja võtta programmist detailseid aruandeid. Kui siduda jaemüügimoodul teiste NOOMi majandustarkvara moodulitega, saate edukalt juhtida kogu oma kaubandusettevõtte tööd.

Näiteks jälgida eri filiaalide tööd, pidada laoarvestust, teha raamatupidamist, edastada klientidele sooduspakkumisi, korraldada sooduskampaaniaid ja genereerida põhjalikke aruandeid.

Näide NOOMi kassasüsteemist

Astro Baltics varustab oma koostööpartnereid vaid vastupidavate ja kvaliteetsete IT-seadmetega. Tänu pikaajalisele kogemusele suudavad nad pakkuda ka professionaalset hooldusteenust ja 24/7 kasutajatuge.

Kiirelt müüma

Selleks et kaupmehe otsustusprotsess võimalikult kiireks, mugavaks ja läbipaistvaks teha on ettevõte välja töötanud paketi „Kiirelt müüma”, kus igaüks saab endale sobiva kassasüsteemi ise kokku panna. Baaspaketi rendihind algab 79 eurost kuus.

„Kiirelt müüma“ pakett sisaldab kvaliteetset ja töökindlat kassasüsteemi, mis koosneb vajalikest IT-seadmetest, tarkvarast ja tugiteenustest.

Tutvu Astro Balticsi pakutava NOOMI kassasüsteemiga siin.

Iseteeninduslahendused vastavalt ettevõtte vajadusele

Ettevõtted soovivad muuta oma teenindusprotsesse kliendikesksemaks ning efektiivsemaks.

Suur hulk neist on leidnud endale sobiva lahenduse Astro Balticsi erinevate iseteenindusvõimaluste hulgast, mis aitavad tagada kiire, mugava ja kulutasuva klienditeeninduse.

Astro Balticsi tootevalikust leiab mitmeid erinevaid iseteeninduslikke lahendusi nagu näiteks iseteeninduskassad, makseautomaadid, piletimüügilahendused ja infokioskid.

Tutvuge pakutavate iseteeninduslahendustega siin.

Kuidas töötab iseteeninduskassa?

Cloudicsi mobiilsed makselahendused kaubandusele

Cloudicsi uus pilvepõhine tarkvara on loodud mugavamaks, kiiremaks ja keskkonnasõbralikumaks klientide, maksete ning ettevõtte äriprotsesside haldamiseks.

Cloudicsi mobiilirakendus sisaldab kolme põhifunktsionaalsust:

kaupade ettetellimine, tankimine ning nutipoodlemine.

Ettetellimine

Cloudicsi ettetellimise funktsionaalsuse väljaarendamisel on arvestatud pandeemia ajal kujunenud nõudlusega ettetellimise ning müügiprotsesside automatiseerimise järele. Rakendus on mõeldud kaupmehele, kes soovib oma tooteid müüa e-keskkonnas.

Kuidas töötab? Klient komplekteerib telefonis ostukorvi ja tasub selle eest, tellimus täidetakse kohapeal ning kliendil jääb üle vaid kaubale järele minna.

Kuidas töötab toodete ettetellimine?

Cloudicsi ettetellimisrakendus on liidestatud NOOMi majandustarkvaraga, mis tähendab seda, et tellimused ja ostud ajastuvad reaalajas nii raamatupidamises kui ka laoseisus.

Nutipoodlemine

Nutipoodlemine tähendab täielikult automatiseeritud ostuprotsessi teie või teie kliendi jaoks. Nutipoodlemine on järgmine samm iseteeninduskassast.

Mobiilirakenduse kasutajad saavad läbida kogu ostuprotsessi ilma klienditeenindaja või iseteeninduslahenduse abita.

Kuidas töötab? Cloudicsi kasutajana saab klient ise poes skaneerida tooteid.

Kui rakendusse on lisatud maksekaart ja sooduskaart, siis saab klient tasuda toodete eest otse mobiilirakenduses. Tulemuseks on parem ja kiirem ostukogemus, rahulolev klient ning automatiseeritud ostuprotsess.

Kuidas käib nutipoodlemine?

Tankimine

Cloudicsi äpiga saate kütuse eest tasuda oma mobiilis. Enam ei pea te pöörduma tankla kassasse. Selle asemel on teil võimalus kasutada mugavat, kiiret ja keskkonnasõbralikku tankimisviisi.

Tankimise alustamine toimub vaid mõne nupuvajutusega, ilma et peaksite autost väljuma.

Kuidas töötab? Kui mobiilirakendusse on lisatud maksekaart ja sooduskaardid, siis avage äpp, valige pump ning alustage tankimist!

Kuidas toimub tankimine Cloudicsi äpiga?

Tutvu ja lae alla Cloudicsi mobiilirakendus siit

Kui soovite rohkem infot Astro Balticsi pakutavate lahenduste kohta, siis võtke nendega ühendust siin.

Lisainfo:

www.astrobaltics.eu

E-post: [email protected]

Tel: 628 0000

Liitu Kaubanduse uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Liitu Kaubanduse uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Maarit EermeKaubandus.ee juhtTel: 514 4884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 5331 5700
Sigrid HiisKaubandus.ee toimetajaTel: 5681 4070