1. märts 2019

Võimekaim kodumaine tarkvara ettevõtjale

Üks korralik majandustarkvara suudab juhtida ja lihtsustada ettevõtte kõiki tööprotsesse. Astro Balticsi loodud majandustarkvaraga NOOM saate kindlad olla, et tarkvara suudab kaasas käia kõikide erisoovidega ning muuta oluliselt lihtsamaks nii juhtkonna kui ka töötaja tööprotsessi.

NOOMi puhul on tegemist mitmekülgse tarkvaralahendusega, mis sobib hästi igasuguse suurusega ettevõttele ressursside juhtimiseks, planeerimiseks ning analüüsimiseks.

Astro Balticsi loodud majandustarkvaraga NOOM võite kindlad olla, et tarkvara suudab kaasas käia kõikide teie erisoovidega ning muudab oluliselt lihtsamaks nii juhtkonna kui ka töötajate tööprotsessid.

Miks peaks NOOM-majandustarkvara olema teie esimene valik?

NOOM on 100% kodumaine.

NOOMi majandustarkvara on parim kodumaine tarkvaralahendus ja asjaolu, et tegutseme siinsamas Eestis, annab mitu eelist. Läheneme igale kliendile personaalselt ja pakume usaldusväärset teenindust. NOOMi klienditugi on sinu jaoks alati olemas; anname juhiseid kiirelt ja mugavalt ning eesti keeles. Astro Balticsi eksperdid on kursis Eesti seadustega ja tagame, et info kõikide muudatuste kohta jõuaks sinuni kiirelt ja mugavalt.

Heade mõtete linnast Tartust tulevad innovaatilised ideed ja paindlikud lahendused.

NOOMi majandustarkvara on arendatud aastast 1998. NOOMi moodulitest koosnev ülesehitus võimaldab kerge vaevaga erilahendusi luua, mis tagab suure paindlikkuse. Tänu sellele on NOOM ainuke lahendus turul, mida saab täielikult kohandada teie ettevõtte äriloogikaga.

Kõik ühes terviklikkus annab suurepärase reaalajas ülevaate kõikidest ettevõtte protsessidest.

NOOM pakub keskset tarkvaralahendust, mis seob ettevõtte eri osakondade töö üheks tervikuks. NOOMi arhitektuur ja API teevad integratsiooni lihtsaks. Meil on juba standardis väga suur hulk liideseid väliste keskkondadega ja meie tarkvara saate siduda erinevate NOOMi moodulitega, mistõttu jõuavad andmed automaatselt kõikide seotud osalisteni.

Küsi pakkumist kohe: astrobaltics.eu/kontakt

Cloudics pilvelahendus

Cloudics on uus ja innovatiivne pilvepõhine lahendus kaubandusele. Kiirendame ostuprotsessi, säästame ressursse ja anname kaupmehele võimaluse kasutada ettetellimise ja mobiilse kassa funktsionaalsust.

Lõpptarbija sooritab ostud kiirelt ja kontaktivabalt, tellides tooted ette ja makstes mobiilirakenduse kaudu.

Loe rohkem Cloudicsi kohta: astrobaltics.eu/cloudics

Lisainfo:

www.astrobaltics.eu

E-post: [email protected]

Tel: 628 0000

Jaga lugu
Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Merilin MerilaKaubandus.ee toimetaja Tel: 5 105 933
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700