Autor: Logistikauudised.ee • 1. oktoober 2019

Eesti Õliühingu uueks tegevjuhiks saab Mart Raamat

1.oktoobril alustab Eesti Õliühingu uue tegevjuhina tööd Mart Raamat (31) , kes varasemalt töötas Keskkonnaministeeriumis, kus nõustas viie aasta jooksul kantslerit ja ministeeriumit energeetika küsimustes.
Eesti Õliühingu uus tegevjuht Mart Raamat.
Foto: Mari-Liis Liinak

Eesti Õliühingu juhatuse liikme Siret Liivamägi sõnul leidis liikmete üldkoosolek, et ühingu lähi- ja ka kaugema perspektiiviga eesmärkide edukaks saavutamiseks on Mart Raamat sobiv kandidaat.

„Näeme järjest enam, et transpordi- ja kütusesektorit peamiselt mõjutavateks aspektideks on kliima- ja keskkonnaküsimused. Tugeva kliimapoliitika taustaga juhil on võtmeroll riigi ja ettevõtete suhtluse vahendamisel tagamaks sektori sujuv muutumine säästlikumaks ja rohelisemaks,“ lisas Liivamägi.

Ühingu uus tegevjuht Mart Raamat ütles, et uus väljakutse on tema jaoks äärmiselt põnev. „Kui Euroopa Liit jätkab kurssi kliimamuutuste vastu võitlemisel, siis sektor, kus hakkab lähikümnendil ilmselt kõige rohkem toimuma, on just transport,“ selgitas Raamat.

„Läbimõeldud ning tasakaalukas poliitika ning suurepärane kommunikatsioon riigi, ettevõtete ja avalikkuse vahel on võtmeks, et Eesti tarbija, ettevõtlus- ja looduskeskkond üleminekust enim võidaks.“

Mart Raamat omab magistrikraadi Euroopa Liidu-Venemaa õpingutes Tartu Ülikoolist ning on ennast energiapoliitikas akadeemiliselt täiendanud Venemaal, Aserbaidžaanis, Lätis ning Saksamaal.

Eesti Õliühing on Eesti naftasaadustega tegelevate ettevõtete esindusorganisatsioon, mis ühendab 13 liiget, kelle peamiseks tegevusaladeks vedelkütuste käitlemine.

Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700