Autor: Kaubandus.ee • 30. jaanuar 2020

Toidukohti abistav Eesti idufirma kaasas üle 100 000 euro

Eesti idufirma CheckSpot, mis pakub toidukohtadele võimalust kasvatada klientide arvu ebapopulaarsetel külastusaegadel, kaasas esimese investeeringuteringiga tootearenduseks ja uutele turgudele sisenemiseks Eesti, Ameerika Ühendriikide ja Leedu investoritelt 130 000 eurot.
Raha kaasanud idufirma tegeleb toidukohtadele klientide leidmisega aegadel, kui kliente napib.
Foto: Raul Mee

Esimeses investeeringuteringis osalesid teiste hulgas tuntud iduettevõtjad ja ingelinvestorid Ivo Remmelg ja Madis Müür, Blue Black International USAst ning Leedu investeerimisfond 70ventures.

Eesti tehnoloogia-start-up CheckSpot tegutseb restoraniäris tehisintellektile toetuva mobiilirakendusega, mis viib kokku toidukohad ja potentsiaalsed kliendid. CheckSpoti rakendus pakub klientidele soodustusi naabruses olevates restoranides ja kohvikutes ajal, kui neil kliente napib.

"Meie portfellis on täna viis Euroopa ja USA linna, kokku ligi sada toidukohta ja mitu tuhat aktiivset kasutajat, kuid plaanid on palju ambitsioonikamad. Investeeringuid kasutame toote arendamiseks ning uutele turgudele sisenemisel nii Euroopas kui USAs," ütles CheckSpoti üks asutajatest Ken Marten Mällo.

Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700