Selver leevendab suurenenud e-ostude nõudlust koostöös Bolt Foodiga, kes toob nüüd toitu kaheksast Selveri kauplusest ning valmistoidu Selveri Köögist. Koostööst Bolt Foodiga andis teada ka Solarise toidupood Delice, varem on sellest teatanud Stockmann.

- Selveri komplekteerijatel on käed-jalad tööd täis.
- Foto: Hendrik Osula
„Teeme Selveris iga päev tööd selle nimel, et e-Selveri suurenenud nõudlust suutlikumalt teenindada. Bolt Food pakub siin leevendust neile, kes ei soovi ka väiksema ostukorvi järele füüsilisse poodi minna ning tahavad selle kiirelt koju kätte saada,“ ütleb AS-i Selver juhatuse liige Kristi Lomp. Lombi sõnul sama laia kaubavalikut nagu e-Selveris, Boltis ei ole, kuid kõik esmavajalik on sortimendis olemas. Näiteks leiva, saia, piimatooted ning kuivained saab Bolti kulleriga kenasti koju tellida.
Seotud lood
Selveri liha- ja kalaletid on kujunenud keti oluliseks tõmbenumbriks, kus värskus, kvaliteet ja käsitöö käivad käsikäes. Erinevalt tavapärasest pakendatud kaubast valmib suur osa Selveri värske liha- ja kalaleti toodetest kohapeal. “Klient hindab eelkõige värskust ja kindlat kvaliteeti ning just neid põhimõtteid me igapäevaselt järgime,” ütleb Selveri liha- ja kalalettide tootmisjuht Aimar Kann.