Eduka äri aluseks on paindlikkus ja kiire kohanemisvõime olukorraga. Tallinna Kaubamaja Grupp AS juhatuse esimees Raul Puusepp tahab looda, et sama kehtib ka riigi juhtimises. Seetõttu pani ta kirja kolm soovitust.

- Raul Puusepp
- Foto: Raul Mee, fotograaf
Kolm ja pool nädalat tagasi, 27. märtsil kirjutasin pahameelega, et valitsuse korraldused ning otsused eriolukorra ohjamisel ei ole olnud piisavalt jõulised ja selged. Situatsioon oli tõsine, kaubanduskeskused suleti, samas jäi sügavalt arusaamatuks, miks mitte kõik kauplused ja teenindusasutused. Kutsusin toona üles kõiki kaupmehi vastutustundlikkusele ja tarkusele, et anda oma panus olukorra kiireks lahenduseks.
Seotud lood
Kaubamaja Grupi juhi ja Kaupmeeste Liidu juhatuse esimehe Raul Puusepa sõnul seisavad kaupmeestel eest hooajaliste kaupade jõulised hinnaalandused, kuna ettevõtted soovivad varude alt raha kätte saada.
Jõulud lähenevad ja koos nendega ka mitu suurt küsimust: mida seekord jõululauale panna, kes selle valmis teeb ja kuidas toitu säästlikult planeerida? Selveri lihameistrid ja pagarid on sel aastal aitamas nii traditsiooniliste maitseelamuste kui ka üllatavate uuendustega.