Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Topauto avas Jõhvis uue ja suure autokeskuse
Topauto avas koostöös Agdeck-Autoga Jõhvis autokeskuse, mis hakkab müüma Hyundai, Suzuki ja Honda mudeleid. Uuest keskusest saab piirkonna üks laiema valikuga autosalongidest.
Kaubaaluste transport on paljude ettevõtete igapäevane osa – kaup komplekteeritakse, alus pannakse teele ja arve saadetakse järele. Samas võivad just kaubaaluste logistikas tehtud väikesed operatiivsed otsused mõjutada märkimisväärselt ettevõtte kulusid. Lisaks rahalisele võidule on optimeerimine ja läbimõeldud logistika eriti oluline praegu, mil sektoris terendab tööjõupuudus.