Rahvusvahelise uuringu kohaselt muretsevad Eesti inimesed keskkonna- ja kliimaküsimuste pärast vähem kui meie põhja- ja lõunanaabrid.
Eestimaalastele läheb sõnades korda, et prügimajandus oleks eeskujulik, metsa ei võetaks maha ja plastik ei satuks ookeani, aga igapäevastes valikutes ja elustiilis peegeldub mure keskkonna pärast vähe ja jätkusuutlikud sammud on lühikesed.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Selver on toonud oma seniste edukate kampaaniate kõrvale uue algatuse – “Puuviljareede”, mille raames on igal reedel kõik tavahinnaga värsked puu- ja köögiviljad 15% soodsamad. “Reeded on juba täna osutunud värskete viljade ostmise pidupäevaks,” ütleb Selveri äriarvestuse juht Kristjan Anderson, kelle sõnul ostetakse just töönädala viimasel päeval kõige rohkem puu- ja köögivilju.