• 23.03.21, 09:46

Prisma Peremarket laieneb Sauele

Lähiaastatel plaanib Prisma Peremarket jõuliselt laieneda Eesti eri piirkondadesse ning juba 2022. aasta kevadel avatakse uus kauplus Sauel.
Prisma Peremarket laieneb Sauele
Prisma kaupluseid on praegu võimalik külastada Tallinnas, Narvas ja Tartus. Ettevõte kavatseb aga lähiaastatel jätkata Eestis jõulist laienemist ning plaanib 2022. aastal investeerida kokku ligikaudu 4 miljonit eurot, et avada uued supermarketid ka teistes piirkondades.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.01.26, 16:12
Selveri kliendikogemus: OIXIO on väärt partner, sest mõtleb meie äriga kaasa
Selver on Eesti jaekaubandusmaastikul tegutsenud juba üle 30 aasta. Selle aja jooksul on füüsiliste poodide kõrvale tekkinud e-kaubandus, kassajärjekordade kõrvale iseteeninduskassad ning mitmed digitaalsed lahendused. Paralleelselt on Selver järjepidevalt arendanud oma protsesse ja automatiseerinud igapäevatööd, et pakkuda klientidele jätkuvalt parimat ostukogemust.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele