Autor: Kaubandus.ee • 7. aprill 2021

Baltika lõpetab aastaks 2023 Montoni rõivaste müümise

Rõivatootja AS Baltika müüb sõlmitud lepingu alusel Montoni kaubamärgi kasutusõigused Euroopas ettevõttele Shenzhen Maiteng International Apparel Co., Ltd, mis tegeleb Monton Sports spordiriiete brändiga.
Baltika müüds Montoni kaubamärgi õigused
Foto: Liis Treimann

Baltika jätkab oma äristrateegia elluviimist, keskendudes ainult Ivo Nikkolo brändi arendamisele ja turundamisele. Bränd on lansseerinud juba 2021 kevadsuvise hooaja üleminekukollektsiooni, täiesti uue aksessuaaride kontseptsiooni ja uuendanud e-poodi. 2021. aasta sügisel esitletakse täiesti uut ning terviklikku rõivakollektsiooni.

Kuni 2023. aastani saab Baltika jätkuvalt kasutada litsentsi Montoni brändi alt rõivaste ja aksessuaaride müümiseks. Veel tänavu esitletakse olümpiakollektsiooni ning ühtlasi jätkatakse Montoni kauba allahindluse- ja lõpumüükidega.

Baltika Grupi tegevjuhi Flavio Perini sõnul on Montoni brändi müümine oluline samm edasi äristrateegia elluviimisel. „Strateegia täitmine näeb ette, et me stabiliseerime finantsolukorra ja paneme kogu tähelepanu ainult Ivo Nikkolole. Montoni müügist saadud tulu kasutatakse laenu tagasimaksmiseks pangale, kes hetkel omab kaubamärgi panti.“

Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700