Autor: Aira Tammemäe • 26. juuli 2021

Juhtimispsühholoog Steve Neale: Uue ajastu juht juhib armastusega

Me teame, et hoolimine ja armastus on palju tulemuslikumad kui hirmul põhinev juhtimine. Päris elus ei lähe sõnad ja praktika alati kokku. Miks? On see eelmise põlvkonna juhtide eeskuju ja surve? Või liigne keskendumine kiirele (ja lühiajalisele) tulemusele? Või oskamatus liikuda sõnadelt tegudele?
Juhtimispsühholoog Steve Neale
Foto: Kersti Niglas

„Meie kaks kõige võimsamat emotsiooni on hirm ja armastus,“ kinnitab juhtimispsühholoog Steve Neale. Hirmul põhinev juhtimine viib vähenenud loovuseni, kinnise ning umbuskliku organisatsiooni kultuurini, ebaefektiivse kommunikatsioonini ning valede eesmärkide püstitamiseni. „Neuroteadus on tänaseks päevaks tõestanud, et opereerides lähtuvalt armastusest tõuseb nii individuaalne kui meeskondade produktiivsus, teineteise toetamine ning koostöö, paraneb loovus ning sellest lähtuvalt kasvavad oluliselt müügitulemused,“ viitab Steve uue ajastu juhi erinevale lähenemisele.

Juhtimispsühholoog Steve Neale´i seminar „Uue ajastu juht“ toob uue ja efektiivse perspektiivi juhtimisse lähtudes inimese peamist sisemist motivatsiooni tekitavatest emotsioonidest. Selle dünaamilise ja kaasahaarava meistriklassi raames toob Steve Neale praktilisi näiteid reaalsetest juhtimispraktikatest ning tutvustab neuroteaduse poolt kinnitatud uut efektiivset lähenemist juhtimisele.

Steve Neale seminar toimub 31.08.2021. Tutvu programmiga ning registreeru SIIN.

Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700