• 12.10.21, 10:30

Raamatumüügis domineerivad Eesti kirjanikud ja lasteraamatud

Eesti lugeja armastab lastekirjandust ja kodumaiste autorite teoseid, näitab Rahva Raamatu kümne aasta ostetuimate raamatute pingerida.
Kõige populaarsemad raamatud
  • Kõige populaarsemad raamatud
  • Foto: Rahva Raamat
Eesti üks suuremaid raamatumüüjaid Rahva Raamat koostas ülevaate aastatel 2010-2020 ostetumatest raamatutest ning selgus, et selle pingerea tipus troonib Eno Raua lasteraamat „Sipsik“. Lisaks Sipsikule on TOPP 10s veel kolm lasteraamatut ning lausa kaheksa raamatut kümnest on kirjutanud Eesti kirjanikud.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.10.25, 10:24
5 praktilist näidet, kuidas nutikad iseteeninduslahendused muudavad tänaseid äriprotsesse
Tänapäeval on võimalik äriprotsesse optimeerida läbi digitaalsete tööriistade: B2C ja B2B tellimiskeskkonnad, broneerimissüsteemid, mobiilirakendused ja iseteeninduslikud makselahendused. Need ei ole enam lihtsalt lisavõimalused, vaid osa ettevõtte igapäevasest äriloogikast, mis aitab vähendada käsitööd ja keskenduda sellele, mis aitab saavutada parima konkurentsieelise ning loob suurima väärtuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele