Baltika COO ja juhatuse liige Brigitta Kippak tutvustas Ostujuhtimise aastakonverentsil 2021, kuidas nemad tehisintellekti kasutamiseni jõudsid ja kui palju lihtsamaks see nende tööd muutis.
“Varude juhtimise kõige olulisem eesmärk on see, et õige toode oleks õigel ajal, õiges kohas, õiges koguses, õiges suuruses ja õige hinnaga,” toob Kippak kohe alguses välja.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Selver on toonud oma seniste edukate kampaaniate kõrvale uue algatuse – “Puuviljareede”, mille raames on igal reedel kõik tavahinnaga värsked puu- ja köögiviljad 15% soodsamad. “Reeded on juba täna osutunud värskete viljade ostmise pidupäevaks,” ütleb Selveri äriarvestuse juht Kristjan Anderson, kelle sõnul ostetakse just töönädala viimasel päeval kõige rohkem puu- ja köögivilju.