• 06.05.22, 14:22

Eesti toiduettevõtted sisenevad Araabia Ühendemiraatide turule

EASi poolt alates 2020. aastast korraldatud programm Süsteemne eksport Araabia Ühendemiraatidesse on aidanud tosinkonnal Eesti toidutootjal end kurssi viia sealse turu eripäradega ning astuda esimesed sammud Araabiamaades.
Musta Küüslaugu ekspordiedu sai alguse Saksamaalt.
  • Musta Küüslaugu ekspordiedu sai alguse Saksamaalt.
  • Foto: MustUmami
Harjumaal tegutseva perefirma Must Küüslauk OÜ (tegutseb ka Must Umami kaubamärgi all) tootevaliku aluseks on mahe kooritud must küüslauk, mida on kolm nädalat madalal temperatuuril ja kõrge niiskuse juures küpsetatud. Lisaks pakendatud mustale küüslaugule leidub valikus ka kooritud must küüslauk, musta küüslaugu pasta, musta küüslaugu pulber ning uudistootena ka musta küüslaugu ja taruvaigu kapslid.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.02.26, 08:00
Minilao kasutamine on kasvav trend: millal võib seda vaja minna?
Mis on pildil oleval cafe racer mootorrattal pistmist minilaoga? Nii mõndagi. Mõlema juured ulatuvad 60ndate algusesse – ühel Inglismaale, teisel USA-sse. Seotus seisneb aga ka selles, et minilaod on muu hulgas sobilikud motohuvilistele rataste ja muude hobitarvikute hoiustamiseks. Milleks veel miniladusid kasutatakse ning miks see on kasvav turg?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele