• 23.03.23, 12:59

Need kaks Eesti toiduainet valiti maailma kõige innovaatilisemateks

Eesti väiketootjatele sai osaks enneolematu tunnustus: veebruaris Araabia Ühendemiraatides toimunud maailma suurimal ja mainekamal toidumessil Gulfood valiti enam kui 100 000 toote seast kõige innovaatilisemaks tervisetooteks noorendavad biotiini ja kollageeni sisaldavad Iluampsud ning kõige innovaatilisemaks orgaaniliseks tooteks kolm nädalat madalal temperatuuril fermenteeritud ja antioksüdantidega laetud Must Küüslauk.
Paremal iluamspsude brändi üks loojatest Karin Telling
  • Paremal iluamspsude brändi üks loojatest Karin Telling
Gulfoodil olid kõige innovaatilisemad tooted välja pannud enam kui 125 riiki ning Eesti tegijad osalesid rahvusvahelisel toiduvaldkonna suurüritusel EAS-i toel. „Suuriikide ja maailma toiduainetööstuse tõeliste tippude seast Eesti väiketootjana väljavalituks osutuda on kahtlemata täiesti uskumatu saavutus,“ ütles Iluampsude brändi üks loojatest Karin Telling. „Oleme pereettevõttena alustanud ja aastate jooksul panustanud tõesti kogu oma aja, teadmised ning klientidelt saadud tagasiside selle toote arendamisse.“

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.05.25, 13:00
Kuidas mõjutab pakitarne e-poe edukust?
Eesti e-kaubandus elab huvitaval ajal — kliendiootused on muutunud ja rahvusvaheline konkurents kasvanud. DPD Eesti kommertsjuht Janek Kivimurd selgitab, mis tagab tänapäeval õnnestunud ostukogemuse ja kuidas e-kaupmehed saavad suurenenud ootustele vastata.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele