• 08.10.24, 14:50

Küberkurjategijatele pakuvad enim huvi hulgi- ja jaekaubandusettevõtted

Telia turvafiltrid on tuvastanud, et Eesti hulgi- ja jaekaubandusettevõtteid on küberkurjategijatele kõige rohkem huvi pakkunud – III kvartalis blokeeriti nendele suunatud küberrünnakuid rohkem kui 145 miljonil korral, eelmisel kvartalil aga rohkem kui 148 miljonil korral.
Küberkurjategijatele pakuvad enim huvi hulgi- ja jaekaubandusettevõtted
  • Foto: Andres Haabu
Kolmandas kvartalis tõkestasid Telia turvafiltrid üle 641 miljoni küberohu. Võrreldes eelmise perioodiga on sündmuste arv vähenenud 9%, mil blokeeriti ligi 708 miljonit katset mingil viisil ettevõtete tegevust kahjustada.

Seotud lood

Uudised
  • 04.04.24, 08:33
Apotheka ja PetCity kliendiandmed jõudsid küberpättide kätte
Jaanuaris avastati ulatuslik küberrünnak Allium UPI OÜ andmebaasi vastu, mis pakub Apotheka apteekidele ja teistele koostööpartneritele ühtset lojaalsusprogrammi ja mille käigus võis ründajate kätte sattuda klientide andmeid.
Uudised
  • 02.03.24, 17:24
Hansabis toimus küberrünnak
Reedel, 1. märtsil toimunud küberintsidendi tõttu häiriti Hansab AS osade IT-süsteemide töö. Rünnaku tuvastamise järel ühendas ettevõte oma süsteemid turvalisuse tagamiseks välisvõrgust lahti.
  • ST
Sisuturundus
  • 15.12.25, 13:58
Taaraäri on äri nagu iga teine – seda tuleb hästi teha!
Eestis peetakse pandipakendisüsteemi nii iseenesestmõistetavaks, et kipume unustama, kui erakordse edulooga on tegemist. Tagastame üle 90% turule lastud joogipakenditest. See on tulemus, millega kuulume maailmas absoluutsete liidrite hulka. Sellest efektiivsusest on saanud ekspordiartikkel, millele annab hoogu kiiresti kasvav tehnoloogiaettevõte RVM Systems. Nende uusim Eestis toodetud lahendus, Kalla-tüüpi taaraautomaat, ei valluta ainult kohalikke poode, vaid liigub suure hooga üle maailma.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele