VIDEO: Uudne CompuCash tahvelkassa muudab teenindusprotsessi kiiremaks

Välikohvikute ja terrassiga restoranide põhiline külastusaeg on kohe käes. Kas teie töötajaskond ja tehnoloogilised lahendused on suviseks tipptunniks valmis?

CompuCash “Tahvelkassa“ eelkujundus ehk nupud ja paneelid on loodud selle võimalikult lihtsaks kasutamiseks, mis tähendab et vaid ühe puudutusega saab valida roa või joogi,“ selgitas Ektaco kassasüsteemide ärisuunajuht Martin Laur. Tavalises teenindusprotsessis peab teenindaja peale kliendikontakti kõndima peakassa juurde, et sinna tellimus sisestada. See põhjustab ajakadu ja teeninduse efektiivsuse langust. Tahvelkassa edastab tellimuse automaatselt nii kööki kui baari, lühendades oluliselt teeninduses tekkivat viidet.

Lauri sõnul võib CompuCash tahvelkassa teeninduse tõhusust tõsta kuni poole võrra ning kõige rohkem kasu saavad tahvelkassa kasutamisest söögikohad, kus terrass asub baarist ja peakassast väga kaugel või erineval korrusel. Lisaks sellele tekib tahvelkassat kasutades vähem vigu tellimustega. Turistid on kindlasti tänulikud kui klienditeenindajal on võimalik piltideta menüü korral neile enne roa valimist selle välja nägemist demonstreerida. Tänu tahvelkassale ei pea klienditeenindaja teenindusprotsessi jooksul terrassilt või teiselt korruselt lahkuma, olles alati külastajate lähedal. Süsteemi on võimalik seadistada selliselt, et ka vajalik vahearve trükitakse välja kaasaskantavast pangaterminalist. Samuti toetab tahvelkassa arvete poolitamist või osadeks jagamist sama laua külastajate vahel, peale vahetu info saamis kohapeal. 

Tahvelkassa vähendab tööjõukulusid

Professionaalsed klienditeenindajad on juba iseenesest efektiivsemad ning küsivad seetõttu ka rohkem palka. Tahvelkassa aitab vähendada tööjõukulusid, sest tavapärase 4-5 kõrgelt hinnatud ettekandja asemel, saab edaspidi hakkama näiteks kolmega või asendada osa harilikult väiksema palgasooviga õpilase või abiteenindajaga, kelle ülesandeks jääb valmis tellimuste kohale toimetamine.

Tahvelkassa varjupooleks võib pidada mõnevõrra suuremat investeeringut kui paki pabermärkmike soetamine. Samas on tahvelarvuti masskaup, mille hind ja töökindlus on aastatetagusega võrreldes oluliselt paranenud. Seega on aeg küps tahvel oma äri eduks kasutusele võtta.

Vanalinna tihedas kohvikutepiirkonnas võib tahvli kasutamisel esineda võrguprobleeme. Lauri kinnitusel põrkuti nende probleemidega eelmisel aastal ning nüüd on tehtud tootearendus, kus Ektaco tahvelkassa suudab neid probleeme ennetada. Ektaco on töötanud selle nimel, et info, mille klienditeenindaja tahvlisse sisestab, on alati olemas ja kättesaadav.

Mõnes restoranis on tahvelkassas Lauri sõnul wifi asemel ka 3G või 4G ühendusega töötama seatud, kuna wifi probleeme pole õnnestunud lahendada või on professionaalse wifi välja ehitamine kujunenud liialt kalliks. Tahvelarvutite hinnad on viimastel aastatel üha soodsamaks muutunud ning jäävad töökindlamatel 200 euro kanti. Mobiilse interneti kasutamine maksab olenevalt operaatorist 5 euro ringis ning ei too kaasa pikka püsikliendikohustust. Tahvlikassa hooajaline tarkvara kasutamine maksab 15 eurot kuus ühe seadme kohta.

Et teha ettekandjate töö tahvelkassasid kasutades veelgi mugavaks, palus Ektaco Eesti Kunstiakadeemia tootedisaini osakonna juhatajal Heikki Zooval leida tudeng, kes tahvelarvutile vutlari looks kuna toitlustuskohale hästi sobivat vutlarit ei leidu. Mari Maripuu välja töötatud vutlarilahendus kujutab endast mugavat vööga kabuuri, mille sisse käib tahvli vutlar. Vutlar kaitseb tahvlit ka kukkumise eest, jättes selle põlvede kõrgusele rippuma. Ektaco palvel osalesid vutlari testimisel ja tagasiside andmisel nii Babybacki restoranid kui ka St. Patrick’s pubid.

 

KONTAKTID:Telefon: 654 2150 (üld) 6397944, 6397920 (müük)E-post: sales@ektaco.eePostiaadress: Teaduspargi 8, Tallinnwww.ektaco.ee

Jaga lugu:
Seotud lood
KAUBANDUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad kaubandusteemalised uudised igal nädalal enda postkasti.

Kaubandus.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700