R-Kiosk plaanib 8 aastaga äri süsinikneutraalseks pöörata
R-Kioskite ketti majandava Reitan Convenience’i juht Tiia Ilves rääkis, et 8 aastaga süsnikneutraalseks saamiseks plaanib ettevõte ümber korraldada oma logistika ja energiatarbimise ning teha muudatusi nii pakendite kui ka toidujäätmete vähendamise nimel.
Alkoholi tarbimise vähenemine nii Eestis kui Euroopas tervikuna muudab põhjalikult jookide ja hulgimüügi turgu. Mõne ettevõtte jaoks tähendab see kasvavat survet traditsioonilistes kategooriates, teistele annab see aga ajendi hoogustada laienemist suundades, millest saab tulevikus nende äritegevuse tugevam tugisammas.