R-Kioskite ketti majandava Reitan Convenience’i juht Tiia Ilves rääkis, et 8 aastaga süsnikneutraalseks saamiseks plaanib ettevõte ümber korraldada oma logistika ja energiatarbimise ning teha muudatusi nii pakendite kui ka toidujäätmete vähendamise nimel.
R-Kioskite ketti majandava Reitan Convenience’i juht Tiia Ilves
  • R-Kioskite ketti majandava Reitan Convenience’i juht Tiia Ilves
  • Foto: Raul Mee
Ilves tõdes Äripäeva raadio hommikuprogrammis, et ilma riigi toetuseta saab see olema keeruline ülesanne.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.06.26, 06:00
Alkoholituru langus sunnib hulgimüüjaid strateegiat muutma: kasv tuleb nüüd esmatarbekaupadest
Alkoholi tarbimise vähenemine nii Eestis kui Euroopas tervikuna muudab põhjalikult jookide ja hulgimüügi turgu. Mõne ettevõtte jaoks tähendab see kasvavat survet traditsioonilistes kategooriates, teistele annab see aga ajendi hoogustada laienemist suundades, millest saab tulevikus nende äritegevuse tugevam tugisammas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele