Enamus inimesi kasutab lõunapausi selleks, et kasvõi tunnike kaubamajas tuuritada, selgus täna ennelõunal Stockmanni kaubamaja juures läbi viidud küsitlusest.
Kollased kilekotid täidavad taas Tallinna kesklinna, sest Stockmanni kaubamajas algasid Hullud päevad. Tavapäraselt ummistas ostupalavik autodega kogu kesklinna, inimeste voor kaubamajja ja sealt välja oli katkematu. Paljud noored vastasid, et nad ei käi tööl. Oli ka neid, keda oli kodus ootamas haige laps või lapsed.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele