Autor: Kaubandus.ee • 10. mai 2009
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

Oleg Gross vähendas oma palka poole võrra

Omanimelise kaupluseketi omanik, Rakvere ärimees Oleg Gross vähendas kõigil töötajail palka kümnendiku, endal aga poole võrra.

"Mul on raske avaliku sektori koha pealt midagi tarka öelda. Kardan, et seal on paljud asjad lepingutega paika pandud ja neist ei saa taganeda. Seega töötasu arvelt eriti kokku hoida ei saa," ütles Gross e24.ee teatel. Ta rääkis, et koondamiste puhul häirib teda töötukassa näide, kus inimesed said [tööturuameti ja töötukassa ühinemisel] koondamisraha ja siis tegid samade laudade taga tööd edasi. Tundub, et ei mõelda, kuidas tõsiselt kokku hoida, leidis Gross.

Virumaa suurettevõtja sõnul võiks riik vaadata, kuidas erasektor praegu pingutab. "Aga meil ei jää lihtsalt muud üle, kui ei taha pille kotti panna," lausus Gross.

Liitu Kaubanduse uudiskirjaga!
Heli KünnapasKaubandus.ee toimetajaTel:
Maarit EermeKaubandus.ee juhtTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700