Tänane Äripäev kirjutab, et Soomes ärivõtete pärast kohtu all oleva ärikataloogi Directa Eesti haru sajad kliendid on pahased Directa lepingute sõlmimise viisi pärast - telefonis müügiagendiga vestlemise tulemus on leping portaalipidajaga ning arve andmete portaali registreerimise eest.
Kirjuta kommentaar, kas sul on olnud sarnane kogemus olnud mõne teenusepakkujaga, et pärast telefonivestlust saabub arve ning halvemal juhul tuleb veel tegemist teha ka inkassoga.
 
 

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele