Kaupmeeste Liidu andmetel avati uue aasta esimesel päeval Rimi, Selver, Maksimarket, Prisma jt kauplused kell 12, Maxima kell 10 ning Comarket kell 11.
Kaubamajad, tööstuskaupade kauplused ja kaubanduskeskused on suletud.
Suvest alustatud ettevalmistööd euro kasutuselevõtuks on olnud õigeaegsed ja
sihipärased, mistõttu sujus ka päeva algus euroga, edastas Kaupmeeste Liidu juht Marika Merilai.
Tema sõnul on probleeme oli üksikutes kohtades kaardimakseterminaalide käivitamisega ja ka info jõudmisega kassadesse, kuid kaupluste avamise ajaks sai kõik korda.

Seotud lood

Tagasi Kaubandus esilehele