Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Venemaa pidas piiril kinni 60 tonni Eesti kilu
Kingissepa vetkontrollipunkt peatas Eestist tulnud kilu veo, külmutatud kilu partii kaal ulatus 60 tonnini.
Veebilehel 47News avaldatud info kohaselt olid kilupartii etiketid üle kleebitud nii, et esimesed etiketid olid muutunud loetamatuteks. Seetõttu võetakse kiluomanik nüüd administratiivkorras vastutusele.
Rahvusvaheline logistikaettevõte DSV aitab Eesti tootjate ja kaupmeeste kaupu liigutada üle maailma nii mööda merd, maanteed kui ka õhus. DSV Estonia AS müügidirektor Peeter Luht nendib, et novembri lõppemisega saab mööda aasta kõige kiirem aeg, sest vastupidiselt eraisikutele on ettevõtjad oma suuremad saadetised enne jõulukuud aegsasti teele pannud.