Autor: Maarit Eerme • 23. jaanuar 2013

Tele2 palkas Nokia tootejuhi ja suurendab valikut

Tele2 Eesti plaanib oluliselt tootesortimenti suurendada ning võttis selleks tööle pikaajalise Nokia ja Elisa taustaga tuntud tootejuhi Risto Taliaru.

"Uus ametikoha vastuvõtmine oli juhuste kokkusattumine. Nokias sai leping otsa ning samal ajal tegi Tele2 ka parema pakkumise," kommenteerib Taliaru.

Risto Taliaru sõnul loodi Tele2-e sortimendi juhi koht selleks, et oluliselt suurendada nii mudelite kui lisaseadmete valikut ning käivitada ka tavapärasest eripärasemate mudelite müük. “Alustan ka ise põhjalike tootetestidega, et valida välja Eesti turule sobivaimad seadmed ning teavitada kliente ausalt ja otsekoheselt nende tugevustest ja nõrkustest,” ütles Taliaru.

Taliaru eesmärgiks on Tele2 tootevalikut suurendada ning seetõttu tuleb üle vaadata ka kaupade parem presenteerimine kauplustes, sest kliendile tuleb ka uued tooted füüsiliselt kättesaadavaks teha  

Sortimendi juhina alustanud Risto Taliaru töötas 2003. – 2010. aastani Elisa Eesti AS-s hooldustoe- ja tootejuhina ning viimased kaks aastat tootejuhina Nokias.

Jaga lugu
Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700