Autor: Maarit Eerme • 1. august 2013

Tegevust alustas köögitarvete e-pood

Eilsest alustas oma tegevusega uus e-pood www.KöögiSahtel.ee, mis keskendub köögitarvete müümisele.

“E-poe loomise otsus tuli väga kiiresti, kuna väga hästi toimivad e-poed Eestis saab ülesse lugeda ühe käe sõrmedel,” räägib Priit Kuuseorg, kes e-poe toimimist koordineerib. Kuuseorg lisab, “Meie moto e-ostukeskkonda luues on pakkuda kasutajatele parimat e-kogemust. Sellest lähtuvalt oleme keskendunud hea kasutajakogemuse tagamisele, mis peab minema sujuvalt lehele sattumisest kuni toote kasutusele võtmiseni.”

Kuuseoru sõnul otsustasid nad avada just köögitarvikute e-poe, kuna nägid antud segmendis potentsiaali ning tema sõnul on tarbijad altimad tellima neid asju internetist.

"Lähikuudel plaanime laiendada oluliselt olemasolevat sortimenti," kinnitas Kuuseorg. Lisades, et ehk tulevikus, kui kõik süsteemid on valmis, liiguvad nad edasi ka teistesse kaubagruppidesse.  

KöögiSahtli tootekataloogist leiab hetkel enamlevinumad brändid, nagu näiteks Ballarini, Arcoroc, Luminarc, Plast Team, CS System, Philips jt.

E-pood on suunatud mugavust ja lihtsust armastavatele koduperenaistele. Hetkel on e-poe tootekataloogis ümmarguselt 150 toodet, kuid paljude tootjate ja edasimüüjatega on läbirääkimised pooleli.

Jaga lugu
Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700