8. detsembril asus Rimi müügiarendusjuhina tööle endine ETK ostudirektor Kadi Lainelo, kes lahkus oktoobris Magnum Medicali juhi kohalt.
Müügiarendusjuhi ametikoht on Rimis uus ning Lainelo ülesandeks saab Rimi erinevate kaupluste formaatide parima sortimendi väljaarendamine ja kaubapaigutuse strateegia juhtimine.
Eelnevalt on Lainelo töötanud erinevates jaekaubanduse müügi- ja ostujuhtimise valdkonna ametites, kus ta on omandunud hea kogemuse sortimendi kujunemisest ja põhimõtetest.
Lainelo juhtis ETK ostuosakonna tööd 2012 - 2013. Peale seda asus ta juhtima ravimiettevõtet Magnum Medical, kus ta lahkus käesoleva aasta oktoobris.
Artikkel jätkub pärast reklaami
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!