Autor: Maarit Eerme • 16. märts 2015

Südameapteek avab 5 uut apteeki

Südameapteekide ketti omav Pharma Holding OÜ  avab selle aasta esimeses pooles kokku viis uut apteeki üle Eesti. Täiendavate apteekide avamisega luuakse 20 uut töökohta.

Viiest uuest apteegist on tänaseks tööd alustanud Nõmme Tervisekeskuse Südameapteek ja Miiduranna Südameapteek, kus kokku loodi 5 uut töökohta. Aprillikuus avatakse Rakvere Linna Südameapteek ning Saare Selveri Südameapteek Kuressaares, kus tööd saavad vastavalt 3 ja 8 inimest. Maikuus avab uksed ka Maardu Maxima Südameapteek, kus luuakse 4 uut töökohta. 

Pharma Holdingu juhatuse esimehe Mart Mägi sõnul asuvad kõik viis uut apteeki strateegiliselt heas asukohas inimeste liikumise tuiksoontel ja on kergesti ligipääsetavad nii jalgsi kui sõidukiga. “Uute apteekide avamisega suurendame veelgi Südameapteekide turuosa üle Eesti ning loome täiendavaid töökohti nii pealinnas kui siit väljaspool.” lisas Mägi.

Südameapteegi ketti kuulub 66 apteeki, kus on palgal 320 töötajat. Apteegi- ja tervise nõustamise teenuste kontserni eesmärk on pakkuda oma klientidele parimat ning professionaalseimat teenust Eestis.

Südameapteegi aktsiate suuromanik on Rootsi investor Oskar Svensson, kellele kuulub 70% aktsiatest ja ülejäänud 30% firma aktsiatest kuulub Tarmo Laanetule. 

Jaga lugu
Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700