Maxima jaekett on alustanud oma kolmanda Maxima XXX hüpermarketi ehitust. Uus toidu- ja esmatarvete kauplus avab klientidele uksed Tallinnas Haaberstis juba tänavu detsembris.
Haabersti Maxima XXX
  • Haabersti Maxima XXX
  • Foto: Maxima Eesti
Haaberstis Ehitajate tee 148 asuv Maxima XXX hüpermarket saab olema üks kahest uuest kauplusest, mille jaekett sel aastal avab. „Viimaste aastate kauplemiskohtade ülekülluse ja ettevõtluskeskkonna halvenemise tingimustes oleme vastutustundliku suurettevõttena valinud kvalitatiivse arengusuuna. Nimelt keskendume olemasolevate pindade täiustamisele ja avame vaid neid uusi kauplusi, mida tarbijad on juba aastaid oodanud,“ selgitas Maxima Eesti peadirektor Vygintas Šapokas. „Tänavu kavatseme me avada kaks uut ja renoveerida viis olemasolevat kauplust.“
Hüpermarketis ootab tarbijaid Maxima jaeketi laiem toidu- ja esmatarbekaupade ning teenuste valik – ligi 4000 m2 müügisaal võimaldab pakkuda vähemalt 30 000 erinevat toodet. Umbes 600 m2 on rendipindu erinevate igapäevaste teenuste osutajatele. Kokku saab uues Maxima XXX hüpermarketis tööd kuni 200 inimest.
Uus hüpermarket on jaeketi kolmas selle formaadi kauplus Eestis. „Esimene Maxima XXX hüpermarket töötab Pärnus alates 2005. aastast. Teine avas oma uksed 2015. aastal Tallinnas. Nüüdseks alustasime kolmanda hüpermarketi ehitusega ning eesmärk on avada see ostjatele enne selle aasta jõule,“ lausus Maxima Eesti ehitus- ja kinnisvarajuht Ülar Hallikivi. „Peatöövõtjaks on Moodul Projekt, kes kaasas Harju Ehituse. Uue kaupluse rajamise eelarve ulatub 7 miljoni euroni.“

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele