5. aprill 2017

Aita valida “E-tegu 2016”!

Eesti E-kaubanduse Liit otsib kolmandat aastat järjest kõige vingemat tegu Eesti e-kaubanduses! Konkursile nomineeris 15 võrdselt tugevat kandidaati ning valikul saab sõna sekka öelda ka publik.

“Soovime konkursiga tunnustada tublisid tegijaid ja e-kaubanduse valdkonna arendajaid. E-kaubandus on Eestis hoogsas kasvus ja ettevõtjatel on palju häid lahendusi, mis väärivad esile tõstmist. Siinjuures võtame võrdselt arvesse nii professionaalse žürii kui rahvahääletuse tulemused,” selgitas E-kaubanduse Liidu juht Signe Kõiv.

Konkursile laekus põnevaid töid erinevatest e-kaubanduse valdkondadest – nomineeritud on e-poodide hoogsad käibekasvud, uuenduslikud keskkonnad, logistika- ja tarkvara lahendused.

Kes võiks Sinu arvates kanda tiitlit “E-tegu 2016"? Tutvu kandidaatidega ja vali oma lemmik:

HÄÄLETA SIIN!

Publik saab hääletada 17. aprillini, ning võimalik on korraga hääletada mitme lemmiku poolt.

“E-tegu 2016” auhinna saaja vastab ühele või mitmele allolevatest tingimustele: 

rakendanud innovaatilisi ideid e-kaubandusespanustanud märkimisväärselt e-kaubanduse arendamisseteinud tulemuslikku tööd e-kaubanduse väärtustamiseks ühiskonnassaavutanud tähelepanuväärse müügikäibe kasvuviinud Eesti e-kaubanduse maailmakaardile

Žürii koguneb asja arutama 18. aprillil kell 14:00-16:00. Rahvahääletuse (50%) ja žürii otsuse (50%) tulemusel selgitatakse 5 finalisti, kelle hulgast valitakse parim 27. aprillil E-kaubanduse aastakonverentsi pidulikul galaõhtusöögil.

Žürii koosseis: Magnum Medical OÜ  (“E-tegu 2015” võitja) Kaubandus.ee  Eesti E-kaubanduse Liit  Itella Estonia OÜ  AS Medical Pharmacy Group Tarbijakaitseamet Andmekaitse Inspektsioon Majandus- ja Komminukatsiooniministeerium

Markus Toompere,

Maarit Eerme,

Signe Kõiv,

Alice Vergi,

Swen Uusjärv,

Kristel Huvila,

Urmo Parm,

Christman Roos,

“E-tegu 2014” auhinna võitis Baltika AS e-pood Andmorefashion.com .

“E-tegu 2015” auhinna võitis Apotheka Netiapteek

Autor: Signe Kõiv, Eesti E-kaubanduse Liidu juhataja

Jaga lugu
Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Merilin MerilaKaubandus.ee toimetaja Tel: 5 105 933
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700