Autor: Kaubandus.ee • 22. jaanuar 2018

Itella avab e-kaupmeestele tee Euroopasse

ItellaSmartPOST
Autor: Andres Haabu
Itella Estonia uus pakiteenus Parcel Connect on suunatud kohalikele e-kaupmeestele, kes soovivad laiendada oma äritegevust Euroopasse. Selle võimaldamiseks on Itella koostöös partneritega loonud 43 000 pakipunktiga Euroopat katva võrgustiku.

Uue pakiteenuse sihtriikideks on lisaks Eestile veel Läti, Leedu, Soome, Rootsi, Saksamaa, Austria, Belgia, Tšehhi, Holland, Poola, Luksemburg ja Slovakkia. Teenus hõlmab endas ka kohaletoimetamata pakkide tagastamist ning klientide endi poolt saadetiste tagastamist. Saatmise hind on kombinatsioon sihtriigipõhisest hinnast ja saadetise kilohinnast. 

Saadetise suurimad lubatud mõõtmed on 120 cm × 60 cm × 60 cm ning väikseimad lubatud mõõtmed on 15 cm x 11 cm x 3,5 cm. Lisateenusena saab saata ka ülemõõdulisi saadetisi. Saadetise suurim lubatud kaal Soome, Läti ja Leedu suunal on 35 kg ja teistesse riikidesse 31,5 kg ning väikseim lubatud kaal on sihtkoha riigist sõltumata 100 g.

Sõltuvalt sihtriigist jõuavad pakid lähteriigi terminalist väljumise hetkest kohale 1-5 tööpäeva jooksul. Sihtriigis toimetatakse saadetis kohale kulleriga või saabub see pakiautomaati või pakipunkti. 

Jaga lugu
Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Merilin MerilaKaubandus.ee toimetaja Tel: 5 105 933
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700