Autor: Kristjan Pruul • 24. juuli 2018

Mikelsaar: konkurents on tugevmaks läinud

Margus Linnamäele kuuluvale UP Investile poole Biomarketi poeketist müünud Priit Mikelsaar otsis strateegilist partnerit, et turuosa hoidmiseks edasi liikuda.

Priit Mikelsaar
Autor: Terje Lepp

Mikelsaar rääkis, et konkurents on turul tugevmaks läinud ja Biomarket peab turuosa hoidmiseks edasi liikuma. "Kui Biomarket oma tegevust 15 aastat tagasi alustas, toimus ökotoodete müük eelkõige ökopoodide kaudu. Tänaseks on ökotoodete kättesaadavus Eestis õnneks palju paremaks läinud, sealhulgas kaasavad ka supermarketid oma tootevalikusse järjest rohkem ökotooteid," rääkis ta.

"Meil ei ole soovi ökovaldkonnast väljuda, pigem küsisime endalt, kuidas saaksime Biomarketi missiooni ökotoodete kättesaadavaks, igapäevaseks ja loomulikuks muutmisel veelgi paremini ellu viia ja tugeva partneri kaasamine tundus väga mõistlik samm," ütles ta.

Otsustavaks sai UP Investi kontserni kuuluvate ettevõtete strateegiline sobivus, sest sealt leiab nii jaekaubandus- ja teenindusettevõtteid kui ka tervise- ja toidu valdkonna ettevõtteid. "Inimesed, kellega erinevatest grupi ettevõtetest kokku olen puutunud, on väga professionaalsed ja sümpaatsed ning usun, et tegime hea valiku," ütles Mikelsaar.

Loomulikult on UP Investi osaluse ostmise taga soov ettevõttesse rohkem investeerida ning seda laiendada.

Loe Äripäevast pikemalt, mis on Mikelsaare edasised plaanid.

Jaga lugu
Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Merilin MerilaKaubandus.ee toimetaja Tel: 5 105 933
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700