Autor: Maarit Eerme • 21. detsember 2018

Ülemiste keskuse turundusjuht lahkub ametist

Alates uuest aastast lahkub Ülemiste keskuse turundusjuhi ametikohalt pikaaegne turundusjuht Kristina Anšak.
Foto: Riina Vaikmaa

Kristina Antšak peab Ülemiste keskuses töötatud aega väärtuslikuks kogemuseks ja on tänulik, et on saanud kaasa aidata keskuse arengule ja tänasele edule. "9 aasta jooksul on Ülemiste keskus kui ka keskuse turundus läbi teinud suured muutused ning täna on Ülemiste keskus klientide seas eelistatuim ja parima mainekuvandiga kaubanduskeskus," sõnas ta.

„Mul on olnud suur rõõm Kristinaga koostööd teha ja hindan kõrgelt tema panust Ülemiste keskuse arengus. Tema juhtimisel on Ülemiste keskuse turundustegevus saavutanud uue kvaliteedi, mis on Ülemiste keskuse tänases edus kaalukat rolli mängunud. Soovin Kristinale tuult tiibadesse ja edu kõigis uutes ettevõtmistes," ütles keskuse tegevjuht Guido Pärnits.

Kristina on otsustanud võtta mõneks ajaks aja maha ja tegeleda enesearengu ja muude tegevustega, mille jaoks seni igapäeva töö kõrvalt aega piisavalt ei ole jäänud.

Lähiajal uut turundusjuhti ei plaanita värvata ja turundusjuhi tööulesanded jagunevad digitaaltrurunduse projektijuhi ja sisekommunikatsiooni projektijuhi vahel.

Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700