Autor: Kaubandus.ee • 4. september 2019

Kristiine keskus avab oktoobris spetsiaalse toidutänava Kristiine Road

Uuenenud Kristiine keskus avab uue toitlustuskontseptsiooniga toidutänava Kristiine Road. Toitlustusalale tuleb kaheksa uut söögikohta olemasolevate kõrvale.

Kaasaegne toidutänav saab paiknema Endla tänava sissepääsu juures. Ühtse katusbrändi Kristiine Road all olevad söögikohad keskenduvad kiirele, kaasaegsele ja soodsale tänavatoidule. Söögikohad kokku hõlmavad enda alla enam kui tuhande ruutmeetrise ala.

Uuenenud Kristiine keskuse vahele on toidutänava abil põimitud erinevaid maitseid tänavatoidust, Aasia ja Araabia köögist ning tähelepanuta ei jää ka magusaarmastajad. Positiivse üllatusena tuleb novembris täiesti uueks söögikohaks toidutänavale KFC, mis on ainsana Eestis avatud ööpäevringselt. Kultusliku keti mugavaks külastamiseks tuleb selle jaoks ka eraldi parkla.

Keskusele fokusseeritud Kristiine Roogade loomise eesmärgiks on tuua inimesteni rohkem meelelahutust ja elamusi, mida tänaval paiknevad kohvikud kindlasti teevad.

KFC-le lisaks lisavad toidutänavale atraktiivsust Gustav, MySushi, Hesburger, Kebabi Wabrik ja YumYum. Pärast uuendust on keskuses kokku 15 söögikohta ning toitlustuse ja meelelahutuse osakaal üüritavast pinnast moodustab seejärel kokku 12 protsenti.

Teiste söögikohtade seas on Kristiine keskuses veel Maitsete tänav, Blender, CHI, Chopsticks, Da Vinci Pasta&Pizza, O’Learys & Apollo kinorestoran ning Kohvik Caferita.

43 700-ruutmeetrisel äripinnal tegutseb lisaks söögikohtadele ligikaudu 170 kauplust, mille seas on umbes 100 moepoodi. Keskusel on suur õue-, sise- ja ka katuseparkla. Keskust külastab päevas ligikaudu 20 000 inimest.

Jaga lugu
Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Merilin MerilaKaubandus.ee toimetaja Tel: 5 105 933
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700