• 17.03.20, 13:48
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Turvaline tarne e-poest eriolukorra ajal

Ostukogemuse võimalikult ohutuks tegemiseks on Kaup24 loobunud sularaha vastuvõtmisest, tasumiseks soovitatakse valida ettemaksu meetodid või maksta pangakaardiga ning tellimuste kohaletoimetamiseks valida kontaktivaba pakiautomaat, pöörates erilist tähelepanu neile, mis seisavad õues.
Turvaline tarne e-poest eriolukorra ajal
Lähtudes koroonaviiruse tõttu väljakuulutatud eriolukorrast ning käitudes klientide, töötajate ja lähedaste tervise hoidmiseks vastavalt, on e-kaubandusettevõte Pigu Grupp, kuhu kuulub ka Kaup24, võtnud kasutusele meetmed esmatarbekaupade turvaliseks kätte saamiseks.
“Välja kuulutatud eriolukord ei peata kaupade liikumist ja meie tööd. Tellimuste arv kasvab, kliendid vajavad meid, seega on meie kõige olulisem ülesanne tagada esmatarbekaupade ohutu liikumine. Oleme võtnud kasutusele kõik võimalikud ennetavad meetmed klientide, töötajate ja partnerite turvalisuse tagamiseks. Kontoritöötajad on juba mõnda aega kaugtööl ning laotööd on korraldatud eraldi, kontaktivabades vahetustes. Klientidel on soovitatud valida ettemaksu meetodid, oleme peatanud sularahas maksmise võimaluse ning kauba kontaktivaba kättesaamise julgustamiseks pakume tasuta kohaletoimetamisest pakiautomaati tellimustele, mis ületavad 20 euro piiri,” lausus Kaup24 tegevjuht Dainius Liulys.
Ettevõtte juht lisas, et nad mõistavad muret inimeste tervise pärast ning jälgides juhiseid vältida otsest kontakti teistega, piirasid nad klientide arvu ruumis, kus käib tellitud kaupade väljastamine, ning sularaha makseid vastu ei võeta. "Lisaks otsime kliendi vajaduste rahuldamiseks mittestandardseid lahendusi, seetõttu mõtleme näiteks üles seada eraldi mobiilseid drive-in väljastuspunkte, kuhu saab kergesti autoga ligi ja ei peaks siseruumidesse minema,“ ütles Liulys.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Ettevõte jälgib ja hindab pidevalt muutuvat olukorda mitte ainult Eestis, kus tegutseb Kaup24, vaid ka Lätis ja Leedus, kus e-kaubanduskett samuti poode omab. Kõigi riikide klientidele on tagatud kaupade liikumine ja tellimuste täitmine.

Seotud lood

Enimloetud

1
Uudised
  • 06.03.26, 09:14
Galerii: vaata, milline näeb välja 30 miljonit eurot maksma läinud Keila keskus!
2
Uudised
  • 18.02.26, 13:25
Sooman müügitulu ja üüri suhtest: “Kaubanduskeskused on Eestis nagu kasiinod, kus maja võidab alati”
Ka 20 aastat partneriks olnud pood visatakse lihtsalt välja.
3
Uudised
  • 06.03.26, 13:25
Tartu Turu uus juht: me ei saa enam tiksuda, kui me midagi ei muuda, siis me hääbume
Täna uus tegevjuht rendi hinna tõstmist õigustatuks ei pea. “Enne tuleb luua head tingimused.”
4
Uudised
  • 19.02.26, 11:01
Kaubanduskeskuste juhid: üürnikud liiga tihti hinda alla kauplemas ei käi
Kui kaupmehel keskuses äri õitseb, siis ta ei koputa mu uksele jutuga, et tõstame üüri, sest väga hästi läheb.
5
Uudised
  • 09.03.26, 09:37
Coop tõi Keila kauplusesse ainulaadse kassalahenduse
6
Uudised
  • 05.03.26, 10:38
Galerii: jaekettide-tootjate-hulgikaupmeeste ühisseminar

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele