• 17.04.20, 09:55
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tallinna Kaubamaja e-kanalid ei korva ülejäänud kahju

Vaatamata Tallinna Kaubamaja Grupi e-kanalite müügimahtude märkimisväärsele kasvule jäävad kontserni müügitulud lähikuudel alla 2019. aasta numbritele, teatas ettevõte börsile.
Eriolukorra piirangud survestavad Tallinna Kaubamaja Grupi kontserniülest kasumit.
  • Eriolukorra piirangud survestavad Tallinna Kaubamaja Grupi kontserniülest kasumit.
  • Foto: Liis Treimann
Negatiivne mõju on väiksem supermarketite segmendis, kus toidu- ja esmatarbekauplused on avatud. Müügitulude suuremat kahanemist on oodata jalatsite, kaubamajade ja autode segmendis, teatas börsifirma.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.05.25, 08:30
PAX ja NixPAY toovad nutikad makselahendused igasse kaubanduskeskkonda
Makseterminalid on viimastel aastatel teinud läbi suure arenguhüppe. Kui varem täitsid nad üksnes maksete vastuvõtmise rolli, siis tänapäeva nutikad makseterminalid pakuvad võimalusi, mis toetavad aktiivselt ärikasvu. PAX Technology Android-põhised makseterminalid ja Nixori NixPAY tarkvara on selle arenguhüppe eesotsas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele