Äripäev avaldas järjekordse maksuvõlglaste TOPi, kus kaubandus.ee võttis välja 100 kaubanduse valdkonna suurima maksuvõlaga ettevõtet, kus leidub ka neid, mis on juba pankrotis ja ka likvideerimisel.
„Väga halb. Ettevõte on likvideerimisel,“ kirjeldas näiteks ILP Balticu juht Avo Graf eelmist aastat. Kuigi paljude jaoks ei ole lootus kadunud, on koroonakriis mõjunud kõigile laastavalt.
Selveri gurmeetoodete valik on saanud märkimisväärse värskenduse. Jõulude eel jõudsid gurmeesaarte riiulitele uued tooted, mis pakuvad tõelisi maitsenaudinguid ning sobivad suurepäraselt nii kinkimiseks kui loomulikult pidulaua kaunistuseks. Valikusse lisandusid näiteks mitmed hõrgud trühvlimaitselised tooted, šokolaadivalikutega kinkekarbid, põnevad maitseainesegud ja maitsesoolad ning mitmed Pip Studio kaubamärgi kodukaubad.