• 21.06.21, 14:42

Oleg Gross: Ostjate arv on kasvanud, kuid ostujõud pole suurenenud

Juunist on ostjad poodides tagasi ja interneti kaudu toidukaupluses käimine vähenenud. Üllatusi jagub ja kaupmehed peavad silmitsi seisma uutmoodi ostlemisega.
Klientidest puudust ei ole: Oleg Gross sõnas, et inimesed on hakanud tihedalt kauplusi külastama.
  • Klientidest puudust ei ole: Oleg Gross sõnas, et inimesed on hakanud tihedalt kauplusi külastama.
  • Foto: Andras Kralla
OG Elektra omanik Oleg Gross rääkis, et mais polnud kaubandusmaastikul virgumist tunda, aga juunikuust on ostlemine korralikult elavnenud. "Meil ei ole kojukannet, aga võib-olla on suurem osa inimesi e-toidupoe kasutamisest loobunud," sõnas Gross Lääne-Virumaa Uudistele.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.12.25, 13:55
Makseautomaat kui uus müügipunkt: lahendus, mis avab ettevõttele uusi võimalusi
Ettevõtted liiguvad üha enam iseteeninduse suunas ning otsivad lahendusi, mis võimaldaksid teenust laiendada ka seal, kus teenindajat ei ole. Seda toetab makseautomaadi terviklahendus, milles Nixor seob PAX makseterminalid ja NixPay tarkvara üheks töökindlaks ning turvaliseks maksesüsteemiks ning toetab ettevõtet lahenduse kasutuselevõtul ja haldamisel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele