• 29.06.22, 08:57

Maxima alustas lahtise toidu müüki tarbija pakendisse

Maxima suurematest kauplustest on alates sellest nädalast võimalik osta lahtistest lettidest toitu oma taarasse – olgu see siis plastikust, klaasist või metallist toidukarp või -purk.
Maxima alustas lahtise toidu müüki tarbija pakendisse.
  • Maxima alustas lahtise toidu müüki tarbija pakendisse.
  • Foto: Maxima
„Maxima peab oma ökoloogilise jalajälje vähendamist üha olulisemaks. Eelmise aasta lõpus alustasime regulaarset koostööd Toidupangaga, kuhu annetab juba valdav osa meie kauplustest. Sel suvel otsustasime astuda järgmise sammu plastpakendite vähendamiseks,“ rääkis Maxima Eesti turunduse ja avalike suhete osakonna juht Tiia Schapel.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.03.26, 12:11
Elus homaarid ja 40-kilosed tuunikalad – mis koht on PROMO Cash&Carry?
40-kilone tuunikala Maldiividelt, elusad homaarid akvaariumis, Hispaania ja Itaalia juustud, mida tavapoest ei leia – see ei ole gurmeerestorani kirjeldus, vaid PROMO Cash&Carry – hulgiformaat, mis on aastaid varustanud Eesti restorani, hotelle ja toidugurmaanide toidulaudu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele