Autor: Kaubandus.ee • 17. november 2022

Zero Bullshit koolitusel õpid selgeks parimad hinnaläbirääkimise tehnikad

Läbirääkimiste ekspert ja koolitaja Georg Merilo õpetab, kuidas saada selgeks parimad hinnaläbirääkimise tehnikad, millega on võimalik tulemuseni jõuda mitu korda lühema ajaga.
Georg Merilo
Foto: Kärt Kross-Merilo

Hinnaläbirääkimiste pidamine ei pea olema konkureeriv võistlus vaid koostööle suunatud protsess. Vajalik on tekitada sobiv atmosfäär, mis annab mõlemale osapoolele avatust teemat arutada ning leida koostöökohad.

Hinnaläbirääkimiste intensiivtreening annab praktilised oskused läbirääkimiste ettevalmistamiseks, läbiviimiseks ning kokkulepete saavutamiseks. Õpetab looma „meie“ mõtteviisi, selgitab koostöö olulisust ning edasiviiva mõtteviisi rakendamist. Ilmestab vastandamise vältimise tehnikaid ning pakub lahendustele orienteeritud „kuidas saab“ mõtteviisi edendamiseks tööriistad. Õpetab kõikide osapoolte kaasamist ning konsensuse leidmist läbi koostöö. Treeningu käigus saab selgeks, kus on läbirääkimiste standard täna, ning miks on „läbi vaikimine“ sama oluline, kui edukas läbi rääkimine.

Koolituse eesmärk on anda osalejale päris kogemus ning vajalikud tehnikad selleks, et minna enesekindlalt hinnaläbirääkimistele. Õpetada, kuidas valida õige lähenemine ning saavutada tulemus võimalikult lühikese ajakuluga.

Koolitusele on oodatud ostu- ja müügijuhid, hankejuhid, suurkliendihaldurid ja turundusjuhid.

Koolitus toimub 16. detsembril.

Rohkem infot koolituse kohta leiad SIIT.

Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700