• 10.09.24, 11:54

Barbora laiendas kojuveoteenust Kohtla-Järvele, Jõhvi ja Toilasse

Toidu- ja esmatarbekaupade e-pood Barbora laiendas esmaspäevast Ida-Virumaa teeninduspiirkonda, lisades Narva, Narva-Jõesuu ja Sillamäe kõrvale ka Kohtla-Järve, Jõhvi ja Toila.
Barbora laiendas kojuveoteenust Kohtla-Järvele, Jõhvi ja Toilasse
  • Foto: Barbora
"Alustasime kolmes Ida-Virumaa linnas klientide teenindamist tänavu mais ning inimeste tagasiside on olnud väga positiivne, seda nii Narva, Narva-Jõesuu kui Sillamäe ostjate poolt kui ka teistelt piirkonna linnade elanikelt, kes on tundnud huvi teenuse laiendamise vastu," lausus Barbora turunduse ja sortimendi osakonna juht Ljubov Seibak. "Alates 9. septembrist suurendasimegi oma võimekust ning nüüdsest saavad oma igapäevaostud kodust või töölt arvuti tagant lahkumata teha ka Kohtla-Järve, Jõhvi ja Toila elanikud."

Seotud lood

Uudised
  • 02.05.24, 11:19
Barbora laiendab teeninduspiirkonda
Toidu- ja esmatarbekaupade e-pood Barbora laiendab oma teeninduspiirkonda Ida-Virumaale, hakates pakkuma kaupade kojuveoteenust Narvas, Narva-Jõesuus ja Sillamäel.
  • ST
Sisuturundus
  • 22.05.25, 16:00
27 aastat tippdisainiäris – preemiumbrändide kaupluse asutaja jagab õppetunde
“Kui ma saaksin alustada uuesti, investeeriksin oma kinnisvarasse, mitte ei rendiks kauplusepinda,” kõlab preemiumbrändide kaupluse Lartusi asutaja Karin Mängeli üks õppetund.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele