• 07.10.24, 10:31

Seis tööturul: konkurents teenindusvaldkonna töökohtade nimel on kasvanud

Kui eelmise aasta kolmandas kvartalis laekus tööpakkumistele keskmiselt 39 kandideerimisavaldust, siis tänavu on see number 51, näitab tööportaali CVKeskus.ee statistika.
Seis tööturul: konkurents teenindusvaldkonna töökohtade nimel on kasvanud
  • Foto: Raul Mee
Konkurents on keskmisest märgatavalt suurem turundus-, transpordi-, teenindus- ja müügivaldkondades, kus keskmiselt on ametikoha nimel konkureerimas vastavalt 72, 66, 65 ja 61 töövõtjat.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.06.25, 15:57
Millised on nutikad lahendused kauba liigutamiseks?
Iga päev liiguvad tuhanded kaubad ladudest poodidesse, ehitusobjektidele, tööstustesse ja mujale. Toimiva tarneahela üheks aluseks on nutikas kaubakäsitlus. See, kuidas kaupa liigutatakse, mõjutab otseselt töö sujuvust, töötajate heaolu ja kauba seisukorda. Loe, kuidas õigesti valitud tõsteseadmed muudavad kauba teisaldamise kiiremaks, lihtsamaks ja ohutumaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele