Autor: Signe Kõiv • 1. juuni 2015

E-kaubanduse Liidul uus juhatus

Eesti E-kaubanduse Liidu üldkoosolekul 13. mail kinnitati uued juhatuse liikmed ning jagati ideid, kuidas alaliit ja liikmed üheskoos saaksid e-kaubanduse arengusse veel enam panustada.

Koosolekul hääletati põhikirja muudatuste poolt, millest olulisemaks oli toetajaliikmete juhatusse kandideerimine ja individuaalliikmete hääleõigus üldkoosolekul. Nüüdsest on juhatuses 13 kohta, millest 4 kohta täidavad individuaal- ja toetajaliikmed. Individuaalliikme kalendriaasta liikmemaks kinnitati 250€, mis on võrdne liht- ja toetajaliikme liikmemaksu suurusega.

Ametisse kinnitati uued juhatuse liikmed:

Kairit Laht, Baltika AS e-kaubanduse juht, Selver AS juhatuse liige, Medical Pharmacy Group OÜ tegevjuht, Itella SmartPOST OÜ tegevjuht, AllePal OÜ juhatuse liige, Finestmedia AS e-kaubanduse valdkonnajuht

Kristi Lomp

Margus Pärn

Risto Eelmaa

Gunnar Valge

Taivo Sarapik

Teised juhatuse liikmed:

Signe Kõiv, juhatuse esimees, juhatuse aseesimees, Siison Group OÜ, Cherry Media OÜ, ON24 AS, Hansapost OÜ, Jysk Linnen Furniture OÜ

Hendrik Aavik

Silver Hage

Priit Tomp

Peep Kuld

Taavi Rajur

Kai Kaasik

Juhatuse volitused kehtivad 2 aastat, uus juhatus valitakse 2016. aasta üldkoosolekul.

Ettevõtjate huvi E-kaubanduse Liidu tegemiste vastu on suur. Nii on liidul täna 120 liiget, kellest 24 on liikmeks astunud viimase 5 kuu jooksul, sealhulgas ETK, Selver, Vaimo, Denim Dream, Hinnavaatlus, Tallinna Kaubamaja, Zone jne. Liit on oma tegemistes noor, tähistades augustis alles 7. sünnipäeva, kuid valdkonna kiire kasv on tinginud vajaduse olla e-kauplejate esindajaks ja häälekandjaks sidusettevõtete ning riigiametitega suhtlemisel. Liidu üheks tegevuseks on usaldusmärgise „Turvaline Ostukoht” väljastamine tingimustele vastavatele veebipoodidele ja tutvustamine tarbijatele.

Jaga lugu
Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700