9. detsember 2016

MyFitness laieneb Leetu

MyFitness laieneb Leetu
Autor: Myfitness

Eesti suurim spordiklubide kett MyFitness teatas, et kavatseb järgmisel aastal laieneda Leedu turule.

MyFitnessi juhatuse esimehe Erkki Torni sõnul on ettevõte Leedu turgu põhjalikult jälginud ja analüüsinud juba mõnda aega ning olles oma 21 klubiga turuliider nii Eestis kui Lätis, on selline laienemine ettevõtte strateegilisi plaane silmas pidades loogiline samm. “Näeme Leedu turul suurt potentsiaali, arvestades sealset rahvaarvu ning tõusvat trendi inimeste sportlikes harjumustes. Usume, et MyFitness on heaks täienduseks Leedu spordiklubide turul oma kontseptsiooni, kvaliteedi ning teenuse hindadega. Loodame MyFitnessi Leetu laienemisega elavdada ning kasvatada sealset fitnessmaastikku,” selgitas Torn.

Esimesed klubid Leedus plaanib MyFitness avada 2017. aastal Vilniuses ja Kaunases. Lisaks Leetu laienemisele kavatseb ettevõte avada järgmisel aastal kokku vähemalt kuus uut klubi ka Eestis ja Lätis. “Meie eesmärk on pakkuda oma teenust võimalikult laiale sihtrühmale ning olla eelistatuim spordiklubide kett kõigis kolmes Balti riigis,” ütles Torn laienemist kommenteerides. 

Kõigis kolmes riigis tegutsemine võimaldab ettevõttel pakkuda laiemaid treenimisvõimalusi ka oma tänastele liikmetele, seda just eriti neile kes reisivad regulaarselt Balti riikides.

Jaga lugu
Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Merilin MerilaKaubandus.ee toimetaja Tel: 5 105 933
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700