Autor: Kaubandus.ee • 25. veebruar 2020

Go Hotel Shnelli püstitas käibe- ja kasumirekordi

Balti jaamas asuva Go Hotel Shnelli käive kasvas 2019. aastal eelmise perioodiga võrreldes 6,1%, ulatudes 2,45 miljoni euroni, mis on läbi aegade edukaim tulemus.

Hotelli tegevjuhi Alver Puparti sõnul oli eelmine aasta Go Hotel Shnellile tulemuslik. Edu peamise põhjusena nimetab Pupart hotelli head asukohta kiiresti arenevas piirkonnas ja investeeringuid teenuste laiendamisse. „Täna on pealinna keskpunkt nihkunud just Balti jaama kanti, millest ühele poole jääb vanalinn ja teisele poole kiiresti arenev Kalamaja koos Telliskivi loomelinnaku ja Balti jaama turuga, ning turist järgib kohalikku trendi. Ühtlasi on siin olemas mugavad transpordiühendused,“ sõnab Pupart. „Mõistagi oleme edu nimel ise väga palju tööd teinud, viimase kolme-nelja aastaga on omanikud investeerinud hotelli ligi pool miljonit eurot.“

Eelmisel aastal oli olulisimaks investeeringuks uue Balti jaama seminariala loomine. „Nägime, et nõudlus uue ja suurema seminariruumi järgi on suur, sest ühelt poolt on hoogu kogumas konverentsiturism, teisalt soovivad kohalikud ettevõtted üha enam korraldada nõupidamisi väljaspool kontorit. Tänaseks on seminariala väga hästi käima läinud,“ tõdeb Pupart viidates koosolekuruumide vahendusplatvormi MySpotiti statistikale, mille kohaselt osutus Balti jaama seminariruum ja lounge Eesti ettevõtjate seas kõige populaarsemaks nõupidamiskohaks 2019. aastal.

Go Hotel Shnelli käive ulatus 2019. aastal 2,45 miljoni euroni, aasta varem oli see 2,31 miljonit eurot. Hotelli tegevjuhi sõnul suudeti investeeringute ja kiire arengu kõrval kindlustada ka korralik kasum. „Ettevõtte kasum ulatus mullu 264 000 euroni, mis on viimaste aastate kõrgeim. Arvestades küllaltki suuri investeeringuid hotelli uuendamisse ja konverentsiruumidesse, pean tulemust väga heaks.“

Prognoosides selle aasta väljakutseid, toob Pupart välja tiheda konkurentsi. „Kui eelmise aasta numbrid näitasid toimekat aastat, siis sama aktiivne ja muutusterohke aeg jätkub ka tänavu. Meie segmendis ehk kolmetärnihotellide hulgas on Tallinna kesklinnas konkurents suur, mitmed rahvusvahelised ketid on siia üha uusi hotelle rajamas, sest näevad siin potentsiaali. Juurde on tulemas just lihtsamaid hotelle, mille poole liigub kogu maailm. Külastajad eelistavad üha enam peatuda mõistliku hinnatasemega hotellis, panustades rohkem piirkonna pakutavatele lisavõimalustele,“ lausub tegevjuht ja lisab, et ettevõtte jätkab investeerimist hotelli teenuste arendamisse.

Go Hotel Shnelli (OÜ GoHotels) kuulub eestimaisel kapitalil põhinevasse Go Groupi kontserni, mille neli põhisuunda on transport, turism, inseneeria ja kinnisvara ning mis annab tööd ligemale tuhandele inimesele.

Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Cätlin PuhkanKaubandus.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700