• 17.07.20, 12:09
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Baltika teenis paarikümne aasta suurima puhaskasumi

Võlausaldajate nõuete ümberkujundamine ja vara allahindluse tagasikeeramine tõid Baltikale viimase paarikümne aasta suurima kvartaalse puhaskasumi summas 3,97 miljonit eurot.
Baltika Grupi uus juht Flavio Perini.
  • Baltika Grupi uus juht Flavio Perini.
  • Foto: Liis Treimann
Teise kvartali puhaskasumini aitas 4,62 miljoni eurone äritulu võlausaldajate nõuete ümberkujundamisest saneerimiskava raames ning vara allahindluse tagasikeeramine tõi 1,32 miljonit eurot. Ilma nende mõjudeta oli võrreldav puhaskahjum 2,06 miljonit eurot.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.10.25, 14:43
Välispartneri kontroll aitab teha kindlaid otsuseid rahvusvahelises äris
Creditinfo Eesti aitab ettevõtetel hinnata rahvusvaheliste partneritega seotud riske ja langetada läbimõeldud otsuseid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele